سامانه رای گیری راهبران بر اساس سیستم رای گیری اسکن نوری است که نسبت به روش های دیگر دارای یک سری مزایایی می باشد و تجربیات موفقیت آمیز راهبران در برگزاری انتخابات الکترونیکی در این زمینه نیز موید این نکته می باشد. راهبران، با بهره گيري از آخرين تكنولوژيهاي روز دنيا و منطبق برقوانين و فرآيندهاي انتخابات در ايران و نيز آيين نامه هاي خاص هر انتخابات به ارائه ی راهکار(Solution) در خصوص نحوه برگزاري انتخابات الكترونيكي از ابتدا تا انتها و ساير مواردمربوطه می پردازد.

راهکار انتخابات الکترونیکی راهبران در برگزاری انتخابات الکترونیکی به اصناف, اتحادیه ها و تشکل های حرفه ای کمک می کند تا به انتخاب نمایندگان و اعضای هیت رئیسه خود بپردازند. به عنوان مثال راهکار انتخابات الکترونیکی راهبران در موارد زیر کاربرد دارد:

  • نظام مهندسی ساختمان
  • نظام پزشکی
  • تعیین نمایندگان شورای صنفی
  • اتاق بازرگانی
  • کانون وکلا
  • .....

امروزه، فناوري اطلاعات به شكل گسترده اي با فعاليت هاي اصلي سازمان ها/ شركت ها در هم آميخته و به عنوان تنها منبع مزيت رقابتي پايدار محسوب مي شود. گسترش فناوری منجر به تسریع روند انجام امور از جمله انتخابات گردیده است."انتخابات رایانه ای" یکی از بحث برانگیز ترین موضوعات در حوزه امنیت IT در 20 سال گذشته بوده است که منجر به کارآمدتر شدن روند انتخابات و افزایش اعتماد در مدیریت گردیده و اشاره به استفاده از کامپیوتر و تجهیزات کامپیوتری جهت رأی دهی در انتخابات دارد. هدف از انتخابات رایانه ای افزایش مشارکت، کاهش هزینه های انتخابات در حال اجرا, بهبود دقت, تسریع پردازش و صحت نتایج می باشد.

قسمت های مختلف راهکار انتخابات الکترونیکی راهبران

مشاوره در خصوص نحوه برگزاری


سيستم نرم افزاری پردازشگر آراء


سيستم مكانيزه قرائت آراء با دستگاه علامت خوان


سيستم نرم افزاری


نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

به منظور آشنایی بیشتر با محیط و امکانات سامانه های راهبران میتوانید با ما تماس بگیرید، کاتالوگ محصولات را مطالعه نمایید یا در جلسه دمو شرکت فرمایید.

  دانلود کاتالوگ   فرم جلسه دمو